O mnie

Nazywam się Justyna Guzewska, jestem dyplomowaną fizjoterapeutką (terapeuta metody NDT-Bobath) oraz osteopatką, a także instruktorem masażu Shantala i Doradcą Noszenia ClauWi®. Posiadam prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty o numerze 3285.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas studiów na kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i m.in. w:

Przez 9 lat (2011-2020) współpracowałam ze Szpitalem Dziecięcym „Polanki”
w Gdańsku.

Zarówno we własnej praktyce, jak i we współpracy z różnorodnymi ośrodkami rehabilitacji niezwykle ważne i cenne są nowe umiejętności, które regularnie zdobywam, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii – głównie neurologii dziecięcej. W czerwcu 2021 roku ukończyłam 4-letnią naukę na kierunku Osteopatia w Osteopathie Schule Deutschland (OSD Polska) w Warszawie, a w styczniu 2022 roku Akademię Osteopatii Pediatrycznej w OSD Polska w Poznaniu.

By móc lepiej rozumieć trudności moich małych pacjentów, a także ich rodzin – w 2018 r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.